Про компанію

RAY MARKET молода та амбіційна команда з великим досвідом роботи на ринку текстильних виробів. Наша компанія вдало поєднує в собі високий професіоналізм співробітників із сучасним і прогресивним поглядом на ведення бізнесу.

Завдяки чітко побудованому менеджменту компанії та розумінню всіх тонкощів продукції, наші клієнти отримують повну попередню консультацію та супровід на всіх етапах виконання замовлення.

RAY MARKET є дистриб’ютором німецької торгової марки STEDMAN® в Україні (м. Київ).

 STEDMAN® −один із найуспішніших європейських брендів, який вже понад 60 років займає лідируючі позиції на світовому ринку текстилю. За цей час бренд отримав довіру мільйонів людей завдяки ідеальному співвідношенню високої якості та помірних цін.

На сьогоднішній день асортимент STEDMAN® налічує понад 150 моделей одягу для чоловіків, жінок, підлітків і дітей, лінійку unisex і спортивну колекцію, з якими Ви можете ознайомитися за посиланням.

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте індивідуальний підхід, що включає в себе якісну обробку замовлення, вигідну ціну та оперативну доставку. Постійна наявність продукції STEDMAN® на складі в м. Київ забезпечує її швидкий продаж «з перших рук». Додатково наша компанія пропонує послуги з нанесення логотипів різними методами.

0
    0
    Корзина
    Карзина пустаяВся продукция