Продукція бренду STEDMAN® відтепер доступна у Києві.

Бренд STEDMAN® вже багато років є одним із лідерів європейського ринку рекламного та повсякденного одягу, а за останнє десятиліття він здобув довіру ще й тисяч українців. Завдяки тому, що якість текстильних виробів поліпшувалася з року в рік, на українському ринку STEDMAN® зарекомендував себе виробником першокласного та комфортного одягу. Сьогодні асортиментбренду налічує понад 150 моделей одягу для людей різного віку, на будь-який смак та бюджет.  

Люди, які читають цю статтю, вже, мабуть, чудово знайомі з високою якістю текстильних виробів німецького бренду STEDMAN®.

Але головною новиною цієї статі є те, що текстильна продукція бренду STEDMAN® відтепер доступна у Києві.

2020 рік виявився надзвичайно складним не лише для України, але й для всього світу, та змусив не лише людей, але й бізнес швидко пристосовуватися до нових умов та нового ритму життя. Проте це не зупинило нас – компанію RAY MARKET, а також наших німецьких партнерів Stedman GmbH,розпочати співпрацю та домовитись про призначення нашої компанії офіційним дистриб’ютором бренду STEDMAN® в Україні з центральним офісом і складом у столиці України – м. Київ.

Ця подія забезпечила можливість багатьом компаніям Києва та регіону зробити співпрацю зі STEDMAN®  ще більш ефективною та комфортною.

Професійна команда RAY MARKET запрошує до співпраці всіх посередників у сфері рекламного текстилю Київського регіону та всієї України. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, наша компанія гарантує відмінний сервіс та легку взаємовигідну співпрацю.

З нетерпінням чекаємо Ваших звернень.

З повагою,

команда

RAY MARKET

0
    0
    Корзина
    Карзина пустаяВся продукция