Публічна оферта

Інтернет-магазин одягу » Публічна оферта

Відповідно до чинного законодавства України торгівля через інтернет-магазин є дистанційною торгівлею. Договірні відносини між покупцем і продавцем оформляються у вигляді договору публічної оферти.

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Нижченаведений текст є Договором між інтернет-магазином ray-market.com.ua, в подальшому «Продавець», і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), в подальшому «Покупець».
1.2. Цей Договір визначає умови купівлі текстильних виробів і аксесуарів, в подальшому «Товар», Покупцем через інтернет-магазин Продавця.
1.3. Договір є публічним згідно ст. 633 і ст. 641 Цивільного кодексу України та є еквівалентом «усної угоди» та має належну юридичну силу.
1.4. Відповідно до ст. 642 Цивільного Кодексу України повним і беззастережним прийняттям умов даного договору-оферти, що підтверджує укладення Договору на запропонованих умовах, факт здійснення Покупцем оплати вартості замовленого на сайті інтернет-магазину (або іншим способом) товару.
1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

«Інтернет-магазин» – сайт Продавця, створений для укладення Договорів купівлі-продажу, після ознайомлення Покупця із запропонованим Товаром Продавця дистанційним способом.
«Продавець» – організація, незалежно від її організаційно-правової форми та / або фізична особа-підприємець, що здійснює продаж товару.
«Товар» – продукція, що пропонується для продажу та розміщена на сайті ray-market.com.ua.
«Покупець» – фізична та / або юридична особа, що здійснює замовлення на сайті ray-market.com.ua.
«Отримувач» – фізична та / або юридична особа визначена (-ий) Покупцем, що повинна отримати замовлений Товар.
«Акцепт» – повне та беззастережне прийняття Покупцем умов Договору.
«Замовлення» – окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем під час оформлення заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. Продавець здійснює продаж і доставку Товару, згідно чинного прайсу, опублікованого на сайті ray-market.com.ua, а Покупець оплачує та приймає Товар відповідно до умов цього Договору.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення.
3.1.1. Замовлення приймаються через сайт ray-market.com.ua в робочий час Продавця.
3.1.2. Вартість всіх видів доставки зазначена в розділі «Доставка» на сайті Продавця.
3.1.3. Під час оформлення замовлення, Покупець повинен максимально точно вказати дані Отримувача. Невірна інформація, надана Покупцем, може перешкодити виконанню замовлення в зазначений час. В такому випадку доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Оотримувача.
3.2. Порядок оплати замовлення.
3.2.1. Оплата замовлення означає згоду Покупця на укладення цього Договору з Продавцем.
3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором, шляхом перерахування грошових коштів на картковий або розрахунковий рахунок Продавця.
3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті ray-market.com.ua є чинними на момент здійснення замовлення.
3.2.4. Покупцеві повідомлення про оплату замовлення відправляється на електронну адресу, яка була вказана під час оформлення замовлення.
3.2.5. Послуги платіжних систем, терміналів, Покупець сплачує додатково.
3.3. Умови доставки замовлення.
3.3.1. Під час оформлення замовлення, Покупець повинен чітко вказати вимоги щодо його доставки. Одне замовлення може бути оформлене на одну дату, час, адресу.
3.3.2. Адресна доставка замовлення виконується за попереднім погодженням з Отримувачем по телефону, який вказаний Покупцем в замовленні.
3.3.3 Доставка замовлення поштовою службою здійснюється згідно з графіком роботи поштового оператора “Нова пошта” або інші. Під час оформлення замовлення необхідно вибрати відповідний пункт і вказати назву міста, номер відділення або адресну доставку, ПІБ, номер телефону.

4. ЗАМІНА ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ. ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ.

4.1 Товар відповідає запропонованим критеріям якості та придбаний на умовах цього Договору, –поверненню та обміну не підлягає, якщо інше не передбачено чинним законодавством України. Відповідальність за вибір параметрів і категорії Товару щодо кожної окремої позиції Товару лежить виключно на ПОКУПЦЕВІ.
4.2 Незалежно від обставин ПОКУПЕЦЬ має право, звернутися з рекламацією або проханням про заміну або повернення товару.
Термін подачі претензії на обмін товару / повернення коштів – 2 дні з моменту отримання замовлення.
4.3 Підставою для пред’явлення претензії є:
Фабричний брак;
4.4 Претензія приймається у вигляді листа на електронну адресу ….
4.5 Претензія приймається за умови наявності фото, що підтверджує заявлений брак.
4.6 Фактичні терміни повернення оплати і / або обміну товарів узгоджуються в індивідуальному порядку.
4.7 Замовлення не підлягає поверненню, якщо:
4.7.1 Замовлення виконано якісно та відповідає заявленому на сайті опису, проте Ви помилилися під час вибору товару.
4.7.2 Замовлення було відправлено в заявлені на сайті терміни, однак Ви очікували його раніше (якщо під час оформлення замовлення не було погоджено інакше).
4.8 Обмін товарів або повернення грошових коштів можливе тільки в разі своєчасного пред’явлення претензії. Для розгляду претензії та встановлення причин виникнення браку товарів ray-market.com.ua має право проводити експертизу в період до 5 робочих днів.
4.9 Під час оформлення замовлення Покупець повинен ознайомитися з довідковими матеріалами ray-market.com.ua: описом товару, призначенням товару, наведеними біля кожного виробу на сайті. У разі, якщо належної якості товари не будуть відповідати передбачуваному Покупцем розміру, упаковці або будь-яким іншим характеристикам, однак будуть відповідати наведеному на сайті опису, це не має права вимагати здійснення заміни або повернення грошових коштів.

5. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ. ПОРЯДОК ВНЕСЕННЯ ЗМІН

5.1. Акцепт оферти Покупцем є підтвердженням укладення Договору на умовах Оферти.
5.2. Договір набуває чинності з моменту оплати замовлення Покупцем і діє до моменту виконання Продавцем зобов’язань за цим Договором.
5.3. Продавець має право вносити зміни в текст цього Договору на свій розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Покупця. Актуальна (діюча) редакція Договору завжди доступна на сайті.
5.4. Покупець погоджується та визнає, що внесення змін до Оферти тягне за собою внесення цих змін до укладеного вже діючого між Покупцем і Продавцем Договору, та ці зміни в Договорі вступають в силу з такими змінами в Оферті.

6. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

6.1. Продавець гарантує збереження таємниці інформації, яку Покупець вказує під час реєстрації або під час оформлення замовлення.
6.2. Продавець гарантує, що персональні дані не будуть використані в корисливих цілях, на сторонніх ресурсах або для поширення спаму.
6.3. Під час оформлення замовлення Покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних, які зберігаються в базі Продавця виключно для ідентифікації Покупця / Отримувача під час повторних замовлень, і для коректного їх виконання. За умови відмови Покупця, Продавець не зможе відповідним чином провести замовлення.

7. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

7.1. Отримувач або той, хто прийняв товар в момент відсутності Отримувача, несе всі ризики пов’язані з втратою або пошкодженням товару з моменту його приймання.
7.2. Продавець має право передавати свої права та обов’язки щодо виконання замовлення третім особам, не звільняючись від відповідальності.
7.3. Продавець не несе відповідальність за неналежне використання або зберігання товарів Покупцем, замовлених на сайті ray-market.com.ua.
7.4. Відповідальність Сторін в інших випадках визначається відповідно до законодавства України.
7.5. Сторони погоджуються, що будь-які спірні ситуації, вирішення яких не вдалося досягти шляхом переговорів, вирішуються відповідно до чинного законодавства України.

0
    0
    Корзина
    Карзина пустаяВся продукция