Брендування одягу: просуватися треба стильно

Брендування одягу – один з доступних і максимально ефективних способів просування бренду. Одяг помітний, він привертає увагу, представлений ​​в широкому розмаїтті варіантів і моделей. Можна нанести логотип на футболку або кепку, прикрасити корпоративною символікою куртку або жилет, вибрати в якості основи під нанесення спортивний костюм, штани, світшоти, фліску. Брендування речей дозволяє створити інструмент для розкрутки компанії і підвищення її впізнаваності з мінімальними вкладеннями. Як результат ви отримуєте дійсно практичні і потрібні речі, які можна носити із задоволенням.

Брендування текстилю – популярне рішення не тільки для проведення рекламних акцій і промо. Брендувати одяг найчастіше вирішують різні колективи, команди, групи. Такий підхід для створення корпоративного стилю популярний в сфері танців, спорту, музичного мистецтва. Брендування тканини дозволить виготовити гарні і практичні костюми, бейсболки, цілі комплекти одягу або окремі елементи для створення впізнаваного образу.

Як брендувати одяг

Брендування корпоративного одягу на замовлення проводиться різними методами. Ви можете замовити прямий цифровий друк, термоперенос, шовкотрафаретний друк, вишивку. Наші фахівці порекомендують вам оптимальну технологію для вирішення поставлених завдань.

Виготовлення брендованого одягу – це:

  • гарантовано висока якість готової продукції;
  • оперативність виконання замовлень;
  • доступна вартість послуги;
  • персоналізований підхід до виконання кожного замовлення.

Брендування корпоративного одягу в Україні можна замовити онлайн. Вам немає необхідності їхати в наш офіс і витрачати час – зв’яжіться з нами онлайн або по телефону, відправте на електронну пошту макет малюнка або ескіз, узгодьте деталі замовлення з менеджером компанії. Ми відправимо готову продукцію в зручне для отримання поштове відділення.

Що таке брендування одягу на замовлення? Це нанесення на текстиль принтів в корпоративному стилі. Це може бути логотип бренду або інший елемент корпоративної символіки, слоган, назва. Одяг для брендування може бути будь-який, але найчастіше вибирають вироби в однотонному виконанні, на яких принт найбільш помітний.

Брендування одягу в Києві в RayMarket – це доступна ціна, можливість термінового виготовлення продукції і гарантія завжди високої якості. Звертайтеся – просуватися можна стильно!

0
    0
    Корзина
    Карзина пустаяВся продукция