Прямий друк (цифровий)

Прямий друк: вигідні рішення для брендування текстилю

Цифровий друк по текстилю – пряме нанесення зображення на текстильні вироби. При застосуванні цього методу не використовуються трафарети і спеціальні лекала, що дозволяє оптимізувати виробництво прямого друку на одязі і прискорити терміни виконання роботи. Цифровий друк на текстилі дає можливість отримувати одноколірні або повнокольорові зображення з повною заливкою контуру барвником. Прямий цифровий друк по текстилю виконується із застосуванням фарб на водній основі, які згодом «запечатуються» для збільшення зносостійкості. Цифровий друк на одязі – самий екологічний варіант брендування.

Прямий цифровий друк на текстилі: переваги технології

Прямий друк по текстилю – один з найбільш популярних і затребуваних методів нанесення принтів на предмети гардероба. Це ідеальний вибір технології при необхідності прикрасити малюнками чи написом бавовняні футболки та інші вироби з натуральних тканин. Повнокольоровий друк на текстилі дійсно яскраво виділяється на тлі інших методів і причини того легко можна пояснити:

 • прямий друк на одязі дозволяє промальовувати дрібні деталі;
 • можливий друк мінімального тиражу виробів, в тому числі 1 примірника;
 • цифровий друк на білих речах невідчутний на дотик;
 • технологія не вимагає спеціальної підготовки для проведення робіт;
 • друк максимально екологічний і безпечний для людини і природи.

При цілому ряді переваг, якими відрізняється цифровий друк на одязі, ціна послуги залишається доступною. Ви можете замовити виготовлення ексклюзивних речей і не витратити при цьому весь свій бюджет.

Що слід враховувати при замовленні цифрового друку? Є кілька важливих нюансів:

 • одяг з принтами витримує до 40 прань;
 • прати вироби можна в пральній машині на делікатному режимі;
 • не рекомендується використовувати відбілювачі і засоби для виведення плям.

Максимальний розмір зображення, яке можна нанести на одяг методом прямого друку – 40х60 см. Даний метод не підійде для друку на синтетичних тканинах і ворсистому текстилі.

Прямий друк на одязі: замовити послугу в Україні можна онлайн

Прямий друк на одязі в Києві на замовлення – послуга, яку надає компанія RayMarket. Ви легко можете замовити виготовлення необхідної вам кількості примірників брендованих речей – достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати нам. Наші дизайнери допоможуть розробити макет картинки або напису, а якісний одяг під нанесення ви знайдете в каталозі сайту. Економте час і гроші – друк на одязі тепер вимагає вкладення мінімуму ресурсів.

0
  0
  Корзина
  Карзина пустаяВся продукция