Шовкотрафарет (трафаретний друк)

Шовкотрафаретний друк на одязі: яскравий вибір нового образу

Шовкографія в Києві користується величезним попитом. Цей спосіб нанесення принтів на текстильні вироби привертає високою якістю одержаного результату, оперативністю виконання роботи, довговічністю готової картинки.

Шовкотрафаретний друк Київ – це технологія, що дозволяє друкувати будь-які картинки і написи за допомогою спеціального трафарету. Таким чином вдається отримувати чіткі, точно відповідні ескізу зображення. Нанесення шовкографії дає можливість створювати ексклюзивні брендовані речі високої якості. Це не одноразова продукція – одяг, на який був нанесений друк шовкографією на замовлення, можна прати, прасувати, використовувати для інтенсивного повсякденного носіння – його зовнішній вигляд не постраждає.

Друк шовкотрафаретний, в першу чергу, привертає увагу саме якістю зображення. В Україні із застосуванням такої технології виготовляють продукцію з яскравими, барвистими картинками. Вироби характеризуються:

 • точною передачею кольору;
 • відсутністю спотворень;
 • об’ємністю;
 • насиченістю;
 • стійкістю до стирання.

Шовкотрафарет в Києві дозволяє застосовувати для друку широкий асортимент фарб, включаючи барвники з глітером, золотими і срібними елементами, а також металізовані фарби, світловідбиваючі і флуоресцентні речовини.

Шовкотрафаретний друк в Києві – це вигідно. Шовкографія, замовити яку дійсно легко, дозволяє:

 • знизити собівартість виробів при оптових замовленнях;
 • отримати зображення в широкій палітрі кольорів (більше 500 тонів);
 • надрукувати будь-яку картинку на матеріалах з різною фактурою і щільністю;
 • підвищити стійкість брендованих виробів;
 • збільшити термін експлуатації одягу з принтами.

Шовкографія, ціни на яку доступні, застосовується в широкому спектрі випадків. Трафаретний друк на одязі допомагає створювати не тільки футболки і майки з картинками і написами, а й брендувати верхній одяг, бейсболки, жилетки, шапки, штани і інші предмети гардероба. Трафаретний друк на текстилі часто використовується для створення елементів корпоративного стилю, форми для мерчендайзерів, промоутерів, співробітників магазинів. Шовкографія на замовлення – це вигідне рішення для отримання текстилю на подарунок, для презентів потенційним клієнтам, партнерам, колегам.

Вартість шовкографії

Крім широкого спектру застосування технології і високої якості результату є ще один привід вибрати друк шовкографія – ціна. Це вигідне рішення: шовкотрафаретний друк, ціни на який трохи вищі, ніж вартість офсетного друку, дозволяє отримувати високоточні зображення без яких-небудь дефектів кольору або покриття. Ціни на шовкографію, при цьому, залежать від обсягу замовлення – чим більший тираж ви замовляєте, тим приємнішими будуть ціни на шовкотрафаретний друк. Замовляти невеликі тиражі шовкотрафарету не дуже вигідно: оптимальний трафаретний друк – це ціни оптом. Якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору техніки нанесення принтів – зв’яжіться з нами для консультації.

Як замовити послуги шовкографії

Друк шовкотрафарет в Києві – один із напрямів діяльності компанії RayMarket. Для наших клієнтів – якісний трафаретний друк, замовити який можна онлайн. Не витрачайте час і сили – підберіть дизайн, вивчіть пропозиції текстилю під нанесення в нашому каталозі і залиште заявку на сайті. Ми зв’яжемося з вами для узгодження деталей найближчим часом.

0
  0
  Корзина
  Карзина пустаяВся продукция