Терміновий друк на одязі

Якщо вам необхідно створити брендований одяг вже «на вчора», а всі терміни вийшли – замовте оперативне виготовлення принтів на текстилі в RayMarket. Друк на тканині терміново дозволить отримати необхідні вам вироби точно до призначеного терміну.

Швидкий друк на одязі виконується на протязі 1 дня. Що необхідно зробити, щоб замовити послугу? Надішліть нам на електронну пошту ескіз принта. Ми створимо макет для перенесення на тканину і проведемо необхідну додрукарську підготовку. Виберіть в каталозі одяг під нанесення, вкажіть кількість необхідних для виготовлення примірників. Друк на одязі терміново – це професійно налагоджений механізм, результат дії якого ви отримаєте вже сьогодні.

Терміновий друк на тканині в RayMarket – це:

  • друк протягом 1 робочого дня;
  • вибір оптимального способу нанесення принта;
  • виконання замовлень будь-якого обсягу.

У Києві друк на одязі терміново можна замовити онлайн. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам для узгодження деталей співпраці.

Що впливає на вартість термінового друку в Україні? Серед вагомих чинників – кількість замовлених примірників одягу, складність малюнка, необхідність позаурочного виходу на роботу співробітників нашої компанії. Наскільки сильно збільшиться ціна роботи? Вартість розраховується індивідуально з урахуванням термінів і обсягу замовлення.

Терміновий друк на тканині в Києві – це гарантовано висока якість роботи. Вона не знижується через терміновість і високу швидкість нанесення малюнка. Ми ретельно стежимо за тим, щоб ваш новий одяг був ідеальним.

Терміновий друк на замовлення найчастіше виготовляється двома методами – термоперенос і прямий друк. Ці технології не вимагають проведення складної додрукарської підготовки і доступні за прийнятною вартістю.

На якому одязі можна терміново зробити принти? Найчастіше для термінового друку вибирають футболки, майки, кепки, але ми виконуємо брендування і інших предметів гардероба. Вивчіть пропозиції в каталозі магазина і оберіть найкраще рішення для реалізації власних цілей.

Терміновий друк – це дійсно швидко

Як швидко надрукувати принти на одязі? Зверніться в компанію RayMarket – ми виконаємо роботу протягом одного робочого дня. Забрати готові вироби ви можете в нашому офісі в Києві або замовити їх експрес доставку по місту на таксі. Терміновий друк – це швидко, якісно, ​​надійно.

0
    0
    Корзина
    Карзина пустаяВся продукция