Термоперенос (термотрансфер)

Термотрансферний друк: швидке і якісне брендування одягу

Термодрук на тканині – один з популярних варіантів нанесення малюнків і написів на текстильні вироби. Термодрук на одязі не вимагає використання дорогого устаткування і матеріалів. Для того щоб зробити термоперенос на одяг знадобиться принтер, плотер, трансфер і термопрес. Завдяки цьому термотрансферний друк на тканині коштує недорого і є одним з найбільш доступних способів брендування текстилю.

Навіщо замовляти термоперенос в Києві? Це найбільш затребувана послуга для отримання недорогої і якісної текстильної продукції. Такі вироби часто замовляють для промоутерів, мерчендайзерів, співробітників магазинів, рекламних агентів та інших представників професій, в спектр роботи яких включено просування бренду.

Друк термопереносом дозволяє отримати яскраві брендовані речі при мінімальних грошових вкладеннях. Саме тому термотрансфер замовити воліють представники рекламних компаній, PR-менеджери, керівники компаній. Створення корпоративного вигляду, підвищення впізнаваності бренду, поширення інформації про себе та свої продукти – це лише деякі причини використовувати термоперенос на одяг для нанесення на нього корпоративної символіки і інших рекламних принтів.

Термотрансферний друк на одязі в Україні: переваги технології

Серед основних переваг термотрансферного друку:

  • оперативність виконання роботи при замовленні будь-яких за обсягом накладів;
  • доступна вартість послуги;
  • гарна якість готової продукції.

Термотрансфер – друк, який найкраще показує себе при використанні на бавовняних і інших натуральних тканинах. Якщо одяг часто піддається впливам ззовні – проконсультуйтеся з співробітниками компанії RayMarket. Вироби з термопринтами вимагають делікатного поводження і не підійдуть для інтенсивної експлуатації.

Термодрук в Києві – це вигідно. За порівняно невеликі гроші ви отримуєте яскраві красиві картинки на одязі і текстильних аксесуарах, які стануть невід’ємною частиною вашої рекламної кампанії. На термоперенос ціна доступна, а якість виробів – на висоті.

Замовте термоперенос на тканину в Києві

Компанія RayMarket приймає замовлення на термотрансфер на одяг, купити який ви можете на нашому сайті. Вибирайте найбільш актуальне рішення з урахуванням власних цілей і бюджету. Для вас – якісні чоловічі, жіночі, дитячі футболки, майки, бейсболки, костюми, жилети, штани і інші предмети гардероба, підібрані нами таким чином, що термотрансферне нанесення тримається максимально довго без пошкоджень і вицвітання.

Термотрансфер на тканину купити легко – виберіть в каталозі вироби, відповідні вашим вимогам, залиште замовлення або зателефонуйте нам. Щоб виконаний термотрансфер на тканину на замовлення повністю відповідав вашій задумам – надішліть нам ескіз малюнка. При необхідності ви можете створити його в команді з нашим дизайнером.

Для клієнтів RayMarket – якісний і швидкий термотрансфер, ціна якого вас приємно здивує. Термотрансферний друк Київ – це можливість купити красиві і модні вироби, які розкажуть всій Україні про ваш бренд.

0
    0
    Корзина
    Карзина пустаяВся продукция