Вишивка на одязі (машинна вишивка)

Машинна вишивка на одязі: ідеальне прикрашання текстилю

Вишивки на одязі – результат використання складної комп’ютерної технології перенесення зображення на текстиль. Нанесення картинки проводиться за допомогою спеціального комп’ютерного оснащення і кольорових ниток. Вишивка на тканині широко використовується для брендування одягу, створення ексклюзивних речей, стильних подарунків і презентів. Вишивка на одяг наноситься в точності з попередньо створеним ескізом, який вноситься в комп’ютерну вишивальну програму. Результат здивує навіть самих упереджено налаштованих скептиків – комп’ютерна вишивка на одязі має масу переваг і практично не має вад.

У комплекті з якими виробами може використовуватися машинна вишивка на одязі? Нанесення вишивки на тканину актуально для прикраси футболок, майок, бейсболок, курток, жилетів, костюмів, штанів. У деяких випадках вишивка одягу є єдиним способом створити принт, наприклад, при необхідності нанесення якісного зображення на ворсисті тканини, бархат, фліс та ін.

Вишивка по одязі – це оптимальний спосіб брендування. За допомогою даного методу можна створити красиві, довговічні речі для команд, колективів, друзів, для використання під час проведення рекламних акцій, семінарів, корпоративів. Замовити вишивку на одязі – значить, отримати прикрашені логотипом, назвою, будь-якою картинкою або написом предмети з текстилю, які:

 • виглядають дорого;
 • стійкі до зносу;
 • зберігають яскравість картинки тривалий термін.

Комп’ютерна вишивка на одязі в Києві – це комплекс незаперечних переваг. Вишитий малюнок виглядає об’ємно, створюється ефект 3D-картинки. Вишиті малюнки, на відміну від надрукованих фарбою, не схильні до впливів зовні, вони не потріскаються при недотриманні режиму догляду, не втратять яскравість після численних праннь.

Вишивка на одязі на замовлення – це:

 • практичний вибір способу нанесення на текстиль невеликих зображень;
 • гарантія того, що виріб буде виглядати престижно і солідно;
 • ідеальне рішення для брендування поло, бейсболок, флісових жилетів.

Які обмеження накладає на замовлення вишивка на текстилі?

Даний метод досить трудомісткий і не дуже підходить для створення мінімальних тиражів виробів. Якщо ви хочете замовити вишивку на тканині для прикраси костюмів танцювального колективу, співробітників офісу, спортивної команди – ви зробили правильний вибір. Зробити вишивку на одязі при необхідності створення сотень ідентичних примірників – також гарне рішення. Якщо ж ви хочете недорого замовити кілька примірників прикрашених принтами виробів – наші фахівці порекомендують вам більш вигідний і оперативний вихід із ситуації, підібравши спосіб брендування з урахуванням ваших побажань.

Вишивка по тканині також не підійде для створення дуже дрібних і деталізованих написів. Для того щоб одяг з вишивкою на замовлення був якісним, розмір малюнка повинен бути не менше 5 мм у висоту. Дуже дрібний шрифт виявиться нерозбірливим.

У всіх інших випадках вишивка на тканині під замовлення показує себе як кращий спосіб прикрашання текстильної продукції. Хочете зробити замовлення вишивки на одязі в Києві? Компанія RayMarket виконає роботу в найкоротші терміни і за комфортної для вас вартості.

Машинна вишивка на одязі в Києві: як замовити послугу

Вишивка на одязі в Києві – це оптимальне рішення для прикрашання одягу в наступних випадках:

 • якщо необхідно прикрасити одяг, який часто переться, швидко брудниться (наприклад, форма співробітників кухні, кейтерингу, робітників і ін.);
 • вишивка на тканині, замовити яку легко, допоможе створити максимально солідні речі, які підкреслять ваш імідж;
 • вишивка на тканині на замовлення актуальна для прикрашання речей, зшитих з водовідштовхувальних тканин, наприклад, курток, дощовиків, плащів та ін.

Машинну вишивку на одязі в Києві і в Україні замовники можуть собі дозволити без будь-яких складнощів. Потрібна вишивка на замовлення на одязі? Замовте її онлайн. Для цього достатньо залишити заявку на сайті компанії RayMarket і узгодити умови та деталі з нашим менеджером. Вишивка на одязі, замовити яку ми пропонуємо – це зручно і вигідно. Оформляйте замовлення онлайн, оплачуйте дистанційно і отримуйте готову продукцію в найближчому відділенні поштової служби. Для наших клієнтів – якісна вишивка на одязі, ціна в кращому вартісному діапазоні і оперативність виконання замовлення.

0
  0
  Корзина
  Карзина пустаяВся продукция