Вишивка логотипу: якість і надійність брендування одягу

Вишивка лого – один з найбільш поширених способів брендування одягу і текстильних аксесуарів. Нашивка логотипу на одяг або його вишивання дозволяють досягти найвищих результатів персоналізації виробів. Такі картинки надовго зберігають привабливий вигляд і цілісність, втрачають яскравість, легко переносять прання, прасування та інші види впливів. Вишивка логотипу на одязі дає можливість створювати якісні і стійкі до зносу речі, які знаходять застосування в різних сферах діяльності людини.
Вишивка логотипів на одязі – дійсно популярне і затребуване рішення. Дана технологія дозволяє створювати довговічні зображення на текстилі, що робить вироби актуальними для використання в якості уніформи співробітників магазинів, промоутерських агентств та інших підприємств, де важливо створити єдину впізнавану форму для штату або привернути увагу споживачів.
Вишивка логотипу на тканини за вартістю відрізняється від друку, але в даному випадку переплата цілком обгрунтована якістю. Жодна картинка не протримається на текстилі так само довго, як вишитий зображення. До того ж, вишивка емблем, логотипів має і інші переваги:

  • малюнок виходить об’ємним, завдяки чому виглядає на тканини набагато краще, ніж плоска картинка;
  • вишивка логотипів на замовлення може бути виконана в будь-якій комбінації кольорів;
  • вишити логотип на одязі можна дуже швидко, адже використання спеціального програмованого вишивального обладнання істотно скорочує терміни виконання замовлення.

Машинна вишивка логотипу красива, міцна і надійна. Вона буде повністю відповідати тому ескізу, який надав або затвердив замовник. Робота виконується швидко, використовуються тільки найкращі нитки для створення надійного і довговічного зображення. Такі вишивки втрачають яскравість і цілісність, вони будуть прикрашати одяг весь період її шкарпетки.

Як замовити вишивку логотипу

Нанесення логотипу (вишивка на тканині) – один з напрямків діяльності компанії Ray Market. На сайті ви можете замовити основу під вишивку – будь-які моделі одягу та аксесуарів для жінок, чоловіків, дітей, а також вибрати, який нашити логотип на одяг, дізнатися докладну інформацію про ціну послуги та одягу, терміни виконання замовлення. Можливе виконання роботи оптом і в роздріб, а також – доставка готової продукції в Києві та по Україні. Пошиття логотипів на одяг – це просто. замовляйте онлайн, отримуйте в поштовому відділенні: не витрачайте свій час.

0
    0
    Корзина
    Карзина пустаяВся продукция