Вишивка на кепці: створюйте унікальні аксесуари

Кепки – популярний і затребуваний головний убір. Вони актуальні в усі сезони, адже в асортименті продукції даної категорії є моделі утеплені і з сітки, з різною формою козирка, з різною тканини і з іншими відзнаками. Вишивка на бейсболках допомагає зробити улюблені аксесуари несхожими на інших. Такі головні убори підкреслюють індивідуальність власника і допомагають його самовираження.
Якою може бути вишивка на бейсболці? Методом вишивання можна нанести на текстиль практично будь-яку картинку або напис. Найчастіше кепка з вишивкою служить елементом уніформи або презентом в рамках промо акції. Чому варто вибрати саме кепки для створення вишивки? У такої продукції є кілька важливих переваг:

  • кепки з вишивкою завжди на виду – вони не приховані під одягом, помітні, привертають увагу;
  • вартість кепки порівняно невелика, що робить її ідеальним виробом для створення брендованих сувенірів;
  • вишивка на кепках в Києві проводиться дуже швидко і коштує недорого, адже не відрізняється великими розмірами.

Кепка зі своєю вишивкою – це можливість виразити себе за допомогою прикраси одягу принтами, які близькі вам по духу. Такі головні убори можуть нести на собі знаковий напис або картинку. Якщо кепка вам потрібна для проведення рекламної кампанії – прикрасьте її логотипом бренду або будь-яким іншим елементом корпоративної символіки.
Бейсболка з вишивкою на замовлення – це висока якість створюваної картинки. Готовий виріб можна багаторазово прати, прасувати, картинка не вицвітає на сонці і під впливом вологи. Вона відмінно зберігає форму, не відшаровується від тканини. Вишивка бейсболок дозволяє отримувати красиві та практичні аксесуари, яким не страшна інтенсивна носка.
Бейсболки на замовлення з вишивкою найкраще виготовляти на базі однотонних виробів. В такому випадку ніякі інші принти і малюнки не будуть відволікати увагу від основного посилу, який власник хотів передати за допомогою вишитого зображення. Машинна вишивка на бейсболках на замовлення дає можливість отримувати охайні і красиві речі, ціна яких вас приємно здивує. Виготовити таку продукцію можна як в роздріб, так і оптом (наприклад, для колективів, команд, проведення промо акцій).

Вишивка на кепці на замовлення: купуйте онлайн з доставкою

Вишивка на кепках в Україні – популярне і затребуване рішення. Компанія Ray Market приймає замовлення на виготовлення продукції з усіх куточків країни – вам достатньо вивчити каталог нашого сайту, вибрати вподобані моделі бейсболок і визначитися з тим, яка вишивка вам потрібна. Ми зв’яжемося з вами для узгодження умов співпраці та термінів виконання замовлення. Кожна кепка з вишивкою на замовлення, придбана вами в Ray Market – це гарантія якості, надійності і стилю.

0
    0
    Корзина
    Карзина пустаяВся продукция