Друк на одязі

Друк на одязі: зробіть свій образ ексклюзивним

Все частіше на вулицях можна побачити одяг, прикрашений різними малюнками і написами. Це можуть бути зображення героїв фільмів і мультфільмів, корпоративна символіка, прикольні картинки і написи. Який зробити друк на одязі – кожна людина вирішує сама з урахуванням своїх переваг і мети прикраси текстилю. При виборі картинки і методу друку орієнтуйтеся на те, коли, де і для чого вироби будуть використовуватися.

Коли варто замовити друк принтів на одязі

Друк на одязі в Києві актуальний в різних ситуаціях. Найчастіше нанесення принта на одяг замовляють для:

 • створення одягу для промо-акцій, рекламних кампаній, просування бренду, підвищення іміджу компанії;
 • створення єдиного образу команд, колективів, груп;
 • подарунка друзям, колегам.

Як бачите, нанесення на одяг зображень може мати різні цілі, а, значить, і самі картинки будуть відрізнятися. В одному випадку принт на замовлення буде являти собою логотип, емблему, слоган, назву бренду, в іншому – назву колективу або його девіз, символіку. Можна зробити нанесення на текстиль смішної картинки або прикольного напису, прикрасити виріб картинкою, фотографією або будь-яким іншим зображенням.

Який замовити принт на одяг

Принт на одязі в Києві наноситься різними способами. Принти на речі можна нанести методом:

 • шовкографії;
 • прямого цифрового друку;
 • термопереносу.

Для того щоб принти на замовлення були максимально якісними, зносостійкими, привабливими використовують машинну комп’ютерну вишивку. Цей спосіб більш дорогий, але з його допомогою можна створювати не просто принти під замовлення, а стильні розкішні текстильні вироби, які не боятися ні прання, ні інтенсивної експлуатації.

Який друк на одязі в Україні краще замовити? При виборі технології враховуються такі критерії, як вартість послуги, обсяг роботи, вимоги до якості малюнка, тип використовуваної тканини. Якщо ви не знаєте, який друк на одязі дасть найкращий результат у вашому випадку – зверніться за консультацією до фахівців.

Принт на одязі в Україні в компанії RayMarket – гарантія якості

Нанесення принтів на одяг – основний напрямок діяльності української компанії RayMarket. Ми виконуємо друк по текстилю усіма сучасними способами, використовуємо методи термопереносу, прямого друку, вишивки, шовкографії. Для наших клієнтів – завжди якісний друк на одязі і інші переваги співпраці:

 • друк на одязі оптом і в роздріб;
 • можливість замовити терміновий друк;
 • принти на одязі на замовлення за доступною вартістю.

Крім цього, ви можете замовити друк на одязі онлайн, скоротивши, таким чином, витрати часу і сил на відвідування офісу і очікування.

Доступний друк на одязі: ціна послуги

Від чого залежить вартість брендування текстилю? На принт на одязі ціна формується залежно від обсягу тиражу і типу друку. Дізнатися розцінки на друк ви можете в прайс-листі, а остаточна вартість роботи буде відома після узгодження всіх нюансів.

Як замовити виготовлення принтів

Зробити принт на одязі дуже легко – в каталозі сайту виберіть предмети гардероба, які відповідають вашим побажанням і поставленим цілям. Подумайте, який хочете нанести принт на одяг. Залиште заявку на сайті або по телефону. Обговоріть з нашим співробітником деталі замовлення, узгодьте терміни виконання роботи і технологію нанесення. Щоб принт на одязі на замовлення був максимально точним – надішліть нам ескіз картинки або створіть макет в команді з дизайнером компанії.

Як отримати готові вироби? Після того, як друк на одязі на замовлення буде виконано, ми зв’яжемося з вами. По Україні можлива доставка поштовими службами. У Києві ви можете забрати вироби в нашому офісі або замовити кур’єрську доставку.

Принти на одязі в Києві – це завжди якісна, довговічна, красива і яскрава картинка на текстилі, ціна якої доступна. Ви можете замовити друк на речах в Києві або з будь-якого регіону України – ми виконаємо роботу в найкоротші терміни і відправимо продукцію у зручне для отримання поштове відділення.

0
  0
  Корзина
  Карзина пустаяВся продукция