Друк логотипу: простий і швидкий спосіб брендування одягу

Одна з найпоширеніших послуг, що замовляються в компанії RayMarket – нанесення логотипу на одяг. Лого для одягу – оптимальний інструмент просування бренду. Лого принт допомагає ідентифікувати людину як члена будь-якої команди, колективу, нанесення логотипів дозволяє без складнощів розповісти про бренд, поширити інформацію серед представників цільової аудиторії.

Логотипи для одягу – це можливість швидко і ефективно брендувати текстиль. Як замовити друк логотипу? Все дуже просто – вам не доведеться здійснювати безліч дій і витрачати час.

Логотип фірми на одязі в компанії RayMarket

Як нанести логотип на одяг? Нанесення логотипу на одяг в Києві оперативно виконає компанія RayMarket. Щоб замовити логотип на одяг досить виконати кілька простих дій:

  • в каталозі виберіть предмети гардероба, які стануть основою під нанесення лого на одяг;
  • зробіть ескіз майбутнього лого – друк логотипу на одязі буде виконаний за вашим зразком, обробленим професійним дизайнером;
  • залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам – після узгодження деталей ми приступимо до виконання замовлення;
  • виготовлення логотипу на одязі проводиться в найкоротші терміни.

Після того, як ви відправили нам логотип, нанесення буде вироблено в обумовлені терміни. Ви можете вибрати спосіб брендування – термоперенос, цифровий друк, шовкографію, вишивку. При виборі технології варто враховувати розміри картинки, кольорове виконання, наявність дрібних деталей і інші нюанси. Якщо одяг піддається частому впливу ззовні, носиться активно, часто переться – нанесення логотипу на текстиль краще виконати методом вишивки. Якщо ви сумніваєтеся, яким способом зробити нанесення логотипів на одяг – наші консультанти допоможуть вибрати кращий метод.

Корпоративний одяг з логотипом на замовлення повинний бути якісним

Які купити логотипи на одяг? Віддайте перевагу якісному нанесенню. Малюнок буде представляти бренд, розповідати про нього і не повинен відштовхувати низькою якістю. Друк логотипів на одязі із застосуванням сучасних технологій і барвників дозволяє досягти бажаного результату. Вартість нанесення логотипів залишається прийнятною, а сама картинка виглядає відмінно. Такі лого не стираються, не розтріскуються, зберігають яскравість. Скільки буде зберігатися якість – залежить від типу матеріалу і використовуваної техніки брендування.

Нанесення логотипу Київ – це швидко і якісно

У нашому інтернет-магазині ви можете не тільки замовити нанесення логотипу, ціна якого доступна, але й купити одяг з логотипом на замовлення. У каталозі ви знайдете модні футболки, майки, світшоти, жилети, куртки, бейсболки, які виглядають стильно і ідеально підходять для створення корпоративних елементів гардероба. Друк логотипів Київ – це зручно. Вам не потрібно самостійно купувати текстиль, відправляти його нам і витрачати час і гроші. Залиште замовлення і отримаєте готову продукцію в потрібних розмірах і колірному виконанні.

0
    0
    Корзина
    Карзина пустаяВся продукция