Друк на кепках: вибирайте стильні аксесуари

Друк на кепках – найпоширеніший спосіб брендування текстильних виробів. Бейсболки коштують недорого, картинки на них розміщують невеликого розміру – на друк на кепці ціна буде мінімальною. При цьому друк на бейсболках в Києві дійсно показує себе ефективним інструментом для просування бренду. Друк на кепках логотипу або будь-якої іншої корпоративної символіки дозволить створити рекламу, яка буде помітна всім. Кепки завжди на виду, вони не приховані іншим одягом, знаходяться безпосередньо перед очима оточуючих людей. Друк на кепці працює, а вкладення в нього мінімальні.

Де можна замовити друк на кепках в Києві

Друк на бейсболках – послуга, яку надає компанія RayMarket. У нас ви можете не тільки зробити принт на кепці, а й купити саму основу під брендування. Стильні бейсболки для чоловіків, жінок, дітей і підлітків вже розміщені на сайті.

У каталозі інтернет-магазину RayMarket – широкий вибір виробів, завдяки чому принт на кепку може бути будь-яким.

Якими можуть бути принти на кепках

Принти на кепки – це не якесь певне зображення. Нанесення на бейсболки проводиться різними способами, найбільш ефектним серед яких є машинна вишивка. Таке нанесення на кепку не зітреться, не потріскається, його можна прати.

Друк на бейсболці можна виконати і фарбою. Для цього використовують різні технології та обладнання – термопрес, принтер, трафарети. Друк на кепках і бейсболках при використанні різних методів нанесення буде різниться зовнішнім виглядом, якістю, довговічністю, особливостями догляду. Наші фахівці порекомендують вам кращі рішення, щоб зробити нанесення на кепки, з урахуванням особливостей експлуатації головних уборів.

Як замовити друк на бейсболці

Одна з переваг, якими володіє наш друк на бейсболках – ціна. Принт на бейсболці обійдеться вам недорого, а якщо замовити відразу великий тираж – вартість виявиться ще приємнішою. На замовлення можна виконати будь-які за обсягом партії брендованих виробів – принти на кепку будуть ідентичні і виконані точно в строк.

Друк на кепках Україна – це відсутність кордонів і відстаней. Принт на бейсболці ви можете замовити з будь-якого куточка країни – ми виконаємо роботу і відправимо вам продукцію поштовою службою. Якщо вам потрібна стильна бейсболка – друк замовити легко:

  • залиште заявку на сайті;
  • обговоріть деталі роботи з нашим менеджером;
  • сплатіть послугу;
  • отримайте готові кепки в найкоротші терміни.

Бейсболка-принт доступна в оптових і роздрібних кількостях. Нами організовано доставку по Києву та Україні.

0
    0
    Корзина
    Карзина пустаяВся продукция